A felmérésből az derül ki, hogy az átlagos fizetési határidő 25 nap, viszont a nem időben fizetők egy jelentős része legalább 30 napot késik, így az átlagos késedelem is 25 nap lett. Az időben rendezett számlák aránya 65% körül alakul.
A fenti adatokat akár kedvezőnek is minősíthetjük, de sokat változik véleményünk, ha a nem fizetés témakörére is kitérünk: a növénytermelő és állattenyésztő válaszadók 46%-ával legalább egyszer előfordult már az, hogy a „vevő" egyáltalán nem fizetett az átvett terményért, haszonállatért. Ezeken a tranzakciókon pedig az érdekelteknek átlagosan nettó 11 millió (!) forintos kára keletkezett.
Rendkívül fontos tehát az alapos körültekintés az üzleti partnerek megválogatásában, mert egy rossz döntés veszélybe sodorhatja a működést. Ebben nyújt segítséget a Magro.hu mezőgazdasági piactér új és a mezőgazdaságban egyedülállónak számító szolgáltatása a Magro Fizetési Garancia, amely 100%-os fizetési garanciát nyújt az adásvételek szereplőinek. Az interneten nem ritka, hogy a felek bizalmatlanok egymással, ami az eredmények tükrében érthető. Így a fizetési garancia nagy segítség azokban az esetekben, amikor pl. több tíz millió forint értékű kukorica, vagy búza adásvételéről van szó, mert garantálja, hogy eladó megkapja az eladott termék jogos vételárát.
Az említett felmérésből az is kiderült továbbá, hogy ha a potenciális eladók biztosak lehetnének abban, hogy hozzájutnak jogos pénzükhöz, 68%-uk többször adna el terményt vagy haszonállatot és 80%-uk több, akár ismeretlen üzleti partnerrel is kereskedne. Így elmondható, hogy a Magro.hu új szolgáltatása jelentősen javítani tud az agráriumban általánosan uralkodó egymás közötti bizalmatlanságon és transzparenciát visz a folyamatokba, egyben ki is fehérítve azokat. Ez pedig fontos nemzetgazdasági érdek.
Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.
A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.
Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.
A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.