A kifizetések teljesítése azt jelenti, hogy a brit és osztrák ügyfelek vonatkozó megtakarításai már a hazai adóhatóság és Svájc megítélése szerint is tiszták.
Azon tőkék összege, amelyet Svájcban a fenti módon rendeztek, jelenleg 10,4 milliárd angol font és 5,9 milliárd euró.
Az adóhátralékok rendezését célzó megállapodás mellett Svájc vállalkozott arra, hogy rendszeresen beszedi a brit, osztrák és más EU állampolgár számlatulajdonosok adóját és átutalja azt az érintett személy országába, anélkül, hogy a számlák tulajdonosait megnevezné.
A svájci állam, amely nem tagja az Európai Uniónak, a német kormánnyal is megállapodott az adóelkerülés problémájának rendezéséről, az egyezmény-tervezetet azonban a német törvényhozók elutasították.
Franciaország elvetette, hogy hasonló megállapodást kössön Svájccal. A svájci közreműködés helyett arra kötelezte a svájci számlával rendelkező francia adó-elkerülőket, hogy saját nemzeti rendszerüket vegyék igénybe.
A Nagy-Britanniával és Ausztriával kötött megállapodások 2017-től hatályukat vesztik, miután Svájc vállalta, hogy alkalmazza az adózási információk automatikus cseréjéről szóló szabályokat.
Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.
A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.
Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.
A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.