Cheryl Swanson szavazatát Chris Viehbacher, a Sanofi francia gyógyszercég volt igazgatója kapta. A Sanofi októberben váratlanul elbocsátotta Viehbachert, aminek hírére a cég részvényei 5,9 százalékot estek. A kanadai német kettős állampolgár nem igazán jött ki jól a francia szakszervezetekkel, viszont több mint 20 fúzión vezette át a céget, és megújította a cég kutatás és fejlesztési osztályát. Viehbacher még túl fiatal a nyugdíjhoz, úgyhogy a befektetők számára hosszú távon iránytű lehet.
George Budwell választása a Gilead Sciences vezérigazgatójára, John C. Martinra esett. Mióta Martin 1996-ban átvette a cég vezetését, a részvények ára több mint százszorosára nőtt. A siker elsősorban néhány fúziónak és felvásárlásnak köszönhető, amelyek óriási értéket adtak a céghez. Martin vezetősége előtt a Gilead egyedül a HIV vírus elleni gyógyszer fejlesztésén dolgozott. 12 gyógyszercég felvásárlásával az utóbbi 15 évben Martin hihetetlen mértékben szélesítette a cég foglalkozási körét. A stratégiát, hogy felvásárol kisebb, innovatív gyógyszercégeket a növekedés érdekében többen is követni kezdték, ami mutatja, mekkora befolyása van az biotechnika iparában.
Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.
A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.
Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.
A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.