brusszel


Külföld helyett

Figyelő Online - Zsély Anna
2015.01.22  06:18   
mail
nyomtatás
Magas színvonalú, diákcentrikus oktatást, komplex szemlélet-módot és kapcsolati tőkét kapnak a nemzetközi hátterű iskolák hallgatói, akik a későbbiekben jó eséllyel indulnak a munkaerőpiacon is.
Bölcsészet-, majd politikatudományt hallgatott Kiss László, aki hét felsőoktatásban töltött év után a diplomácia világába vágyott. A németül kiválóan beszélő diák a legjobbaktól akart tanulni, ezért nyelvtudása és céljai egyértelművé tették, hogy az Andrássy Egyetemen folytassa a tanulmányait. „A professzorok egy része aktív vagy éppen nyugdíjba vonult diplomata. Én pedig olyan emberek segítségével akartam belelátni a nemzetközi kapcsolatokba, akik v...

A cikk további része csak Figyelő-előfizetők számára érhető el, vagy olvassa el a teljes cikket a Figyelő 2015/4 számában.
Olvasáshoz kérjük, adja meg előfizetési azonosítóját.
Kérjük, olvassa a szabadon felhasználható cikkeinket!
mail
nyomtatás

Hozzászólások

Le Pen az EU-s népszavazásról

Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.

Megszavazták a "CEU-törvényt"

A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.

Újabb vizsgálat tárgya a Hungast

Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.

Szíriai fegyveresekkel állt kapcsolatban a szentpétervári merénylő

A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.