A rendezvényen a finn, német és brit résztvevők voltak meghatározó számban, főként kutatók, oktatók és vállalati szakemberek jöttek Budapestre a négy égtáj felől, de még Ausztráliából és Új-Zélandról is érkeztek szakértők. Összesen több mint 230 előadás és fórumbeszélgetés hangzott el a Duna partján lévő Mariott Hotel elegáns termeiben, ahol természetesen a startup ökoszisztémák építésének nemzetközi tapasztalatairól is szó esett.
Az ISPIM elnöksége egyébként még 2013. december végén hozott döntést arról, hogy a 26. alkalommal megrendezésre kerülő, az innováció menedzsmentre fókuszáló nemzetközi konferencia - Bécset és Lisszabont maga mögé utasítva - Budapesten kerülhet megrendezésre. A rendezésben egyébként szorosan közreműködött a Magyar Turizmus Zrt. Magyar Kongresszusi Igazgatósága is.
Az ISPIM (International Society for Professional Innovation Management) kutatók, tanácsadók, köztestületek, globális tanácsadó cégek, regionális és nemzeti döntéshozók, innovatív ügynökségek és számos szakmai szervezet által alkotott hálózat, akik elkötelezettek az innováció iránt. Akkreditált tagjai, delegáltjai vezérigazgatók, középvezetők, professzorok, PhD kutatók. A szervezet jelenleg több mint 600 taggal rendelkezik szerte a világon, 60 különböző országból akkreditálva. Jelenleg az ISPIM a legnagyobb taglétszámú és legaktívabb innovációs szervezet Európában és világszerte.
Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.
A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.
Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.
A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.