Magyar Idők
Állítólag felsőbb utasításra mondják vissza sorra a Simicska-lapokat, különösen a Magyar Nemzetet
az állami intézmények. A napilap olvasói közel harmadát vesztette el, a hirdetési piacon azonban még rosszabb lehet a helyzet. Közben az új kedvenc Magyar Időkhöz ömlik az állami pénz: a reklámok háromnegyede nem a piacról jön.
Csókolom, Nemzet van? – érkezik a kérdés a Pest megyei község kisboltjának eladójához az újságosállvány alja felől. Ott kell lenni – szól a rövid válasz, de ennyivel nem lehet megoldani a problémát, a kérdező hatvanas úr ugyanis negyedszer is sikertelenül pörgeti át a halmokban álló Magyar Időket. A hiba természetesen ezúttal sem a vevőben van: a pult mögül némi ciccegést követően kivánszorgó eladónak is csak harmadik nekifutásra sikerül megtalál...
A cikk további része csak Figyelő-előfizetők számára érhető el, vagy olvassa el a teljes cikket a Figyelő 2016/5 számában.
Olvasáshoz kérjük, adja meg előfizetési azonosítóját.
Kérjük, olvassa a szabadon felhasználható cikkeinket!
Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.
A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.
Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.
A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.