brusszel


Budapest ad otthont Európa legjelentősebb innováció menedzsment-konferenciájának

Figyelő Online
2013.12.20  12:27   
mail
nyomtatás
Az ISPIM elnökségének 2013. december végén meghozott döntése értelmében, 2015 júniusában Budapest adhat otthont a 2015-ben immáron 26. alkalommal megrendezésre kerülő, az innováció menedzsmentre fókuszáló nemzetközi konferenciának. A rendezési jogért a magyar főváros mellett Bécs és Lisszabon kandidált még, e három város közül esett most a választás Budapestre.
A közel 50 ország 600 küldöttjéből álló, innováció menedzsment területével foglalkozó nemzetközi konferencia hazai megrendezése kiváló lehetőséget teremt majd a magyar innovációs folyamatok és eredmények nemzetközi szintű bemutatására, európai, amerikai és ázsiai tudományos és innovációt érintő szakmai kapcsolatok szélesítésére, valamint az innováció menedzsmentet érintő legújabb trendek és nemzetközi tapasztalatok reprezentálására.

Dr. Deák Csaba a Nemzeti Innovációs Hivatal stratégiai elnökhelyettese kifejtette: „Hosszas előkészítő munka eredménye, hogy elnyertük a jogot az ISPIM Konferencia magyarországi megrendezésére, mely során szorosan együttműködtünk a Magyar Turizmus Zrt. Magyar Kongresszusi Igazgatóságával. Az ISPIM Konferencia magyarországi megrendezése ugyanis nem csupán abból a szempontból jelentős, hogy az innováció menedzsmentben érintett szakemberek figyelme Budapestre vetül majd, hanem 2015 egyik legjelentősebb hazai konferenciaturisztikai rendezvényének is ígérkezik."

Az ISPIM (International Society for Professional Innovation Management) kutatók, tanácsadók, köztestületek, globális tanácsadó cégek, regionális és nemzeti döntéshozók, innovatív ügynökségek és számos szakmai szervezet által alkotott hálózat, akik elkötelezettek az innováció iránt. Akkreditált tagjai, delegáltjai vezérigazgatók, középvezetők, professzorok, PhD kutatók. A szervezet jelenleg több mint 600 taggal rendelkezik szerte a világon, 60 különböző országból akkreditálva.
Kapcsolódó cikkek
mail
nyomtatás

Hozzászólások

Le Pen az EU-s népszavazásról

Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.

Megszavazták a "CEU-törvényt"

A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.

Újabb vizsgálat tárgya a Hungast

Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.

Szíriai fegyveresekkel állt kapcsolatban a szentpétervári merénylő

A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.