A 8 irodájában mintegy 250 alkalmazottat foglalkoztató IND Groupban az eladás idején egykori alapítók voltak többségben, de a cégben kisebbségi tulajdonosként ott volt a Euroventures kockázati tőkés társaság is. Bár a cég árbevétele tavaly „csak" 25 millió dollár volt, ami alapján erősen túlzónak tűnt a portfolio.hu 10-20 milliárd forintos becslése, a Figyelő azonban csak olyanokkal beszélt, aki szerint ez vagy reális, vagy még e sávból is kilógott az ár, mégpedig felfelé. Igaz, az is biztos, hogy a pénz még nincs az alapítók zsebében, hiszen tudásalapú fejlesztőcéget senki nem úgy vesz, hogy kicsengeti a vételárat, a végső ár nyilván függ a következő évek teljesítményétől is, és ebben a jelenlegi vezetők is aktívan részt vesznek.
További részletek a Figyelőben, de ami biztos: egy kifejezetten piaci alapú, mindvégig globálisan gondolkodó vállalkozás mert nagyot álmodni és immár papírja is van róla, hogy nagy is lett. Van megint egy jó példánk!
Marine Le Pen államfővé választása esetén megvárja a német és az olasz parlamenti választások eredményét, mielőtt népszavazást ír ki.
A jövőben akkor működhet oklevelet adó külföldi felsőoktatási intézmény Magyarországon, ha működésének elvi támogatásáról államközi szerződés rendelkezik.
Mégsem jön létre a menza cégek tervezett fúziója. Egyelőre nem vásárolja meg a Hungast Zrt. a Sodexot, mert nem teheti. A Gazdasági Versenyhivatal közbelépett.
A felrobbantott pokolgép hasonló volt ahhoz a másikhoz, amelyet később a Ploscsagy Voszsztanyija metróállomáson hatástalanítottak.